Barion Pixel

27. RENAULT KÉKES CSÚCSFUTÁS

AZ ESEMÉNY RÖVID BEMUTATÁSA

A Kékes Csúcsfutás immár 27. alkalommal került megrendezésre. Csodálatos környezetben, azonban nagyon nehéz pályán érhettek fel a résztvevők Magyarország legmagasabb pontjára. Mátrafüreden volt a rajt, majd 11 vagy 3 km és 671 m szintkülönbség megtétele után értek fel a futók a csúcskőhöz. Itt volt felállítva a cél területe, sátrunk is itt foglalhatott helyet. Strandzászlóink több helyen voltak felállítva a célterületen.

HANGULATJELENTÉS

Idén is sokan szerettek volna feljutni a csúcsra. Sok nevező, szuper, sportos hangulat jellemezte a rendezvényt. Az időjárás a futóknak ideális volt. Mi a célterületen vártuk a beérkezőket sok-sok sapkával, mert szerencsére most is bőségesen gyarapodott az Ötpróbázók tábora, hisz sok regisztrációt fogadtunk ezúttal is. Ötpróbás termékeink nagyon fogyóban vannak, így sok ajándékot nem tudtunk kiadni, ennek ellenére sokan látogatták meg sátrunkat.